پارسیEnglishالعربيةTürkçe

پیام مدیر عامل

شرکت  صدرا فیدار ایرانیان افتخار دارد که از بدو تاسیس با به کارگیری کادری مجرب  و بهره گیری از سیستم های  نوین تولید  و با استفاده از دستگاه آلات تست کیفی با دقت بالا به عنوان یکی ازبهترین تولیدکنندکان محصولات سیستم نوین فستنینگ مانند انواع میخکوب،دستگاه های شلیک میخکوب، چاشنی های شلیک میخ کوب ساختمانی، انواع برش گیر پرچی و جوشی، انواع بست و رول بولت، مواد اولیه ساختمانی فلزی، کلیه قطعات مورد استفاده در سیستم سقف های MCD و کلیه ابزارآلات و ماشین آلات ساختمانی و صنعتی       مطرح شده است.
آنچه این شرکت  و محصولات آن را متمایز می کند ایجاد همکاری های دو جانبه و طولانی مدت  با شرکت های معتبر بازرسی کالا و سازمان های ارائه دهنده استانداردهای بین المللی  از جمله شرکت SGS، CE می باشد که با انجام تست های دقیق کیفی موفق به دریافت گواهینامه های استاندارد از سازمان های بین المللی فوق گردیده، لذا کلیه کالا های ارائه شده توسط این شرکت در بالاترین کیفیت و همطراز با برند های بین المللی می باشد.
گروه متخصصین صدرافیدار تمام سعی خود را در طراحی و تولید جدیدترین ابزار آلات ساختمانی با بالاترین استاندارد ها بکارگرفته تا دارای بهترین برند ایرانی در این زمینه باشد.
برند تجاری محصولات این شرکت با نام “Husel” ثبت گردیده است و ما مفتخریم که دارای اولین برند تجاری کاملا ایرانی در تولید این نوع کالاها (Fastening Tools) هستیم.
این شرکت نه تنها موفق به ایجاد بهترین کیفیت در محصولات خود گردیده است . بلکه با ایجاد سیستم ارتباط تعاملی با مشتری (CRM) سعی در حمایت کامل از مشتریان خود را در تمام دوره همکاری می نماید.
با اتکاء به این سیاست ها مفتخریم که بزرگ ترین شرکت های ساختمانی را در گروه همکاران خود قرار داده ایم.

شعار شرکت با توجه به ارزشمندی آرامش خاطر مصرف کنندگان محصولات ما تنظیم گردیده است.

Husel= خورشید زندگی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.